12.06.2013

GABRİNİ MATTE SİYAH KAPAK:07


Geçen gün Shemellon ablama hediye gelen ojeler arasından kapıp geldiğim Gabrini Matte no:7 idi sanırsam çünkü artık dükkanda duruyor oje :)) eski beyaz kapakta 397 diye geçiyor.. 

Mat oje olarak tavsiye edilebilir bulmadığım bir oje oldu malesef çok mat ve matlığı sanki ojenin üzerine kurumadan yatmışsınızda böle buğulu bir hale gelmiş gibi pek hoş gelmedi bana zaten o yüzdende üzerine hemen Melikecim parlatıcı geçti ve o zaman istediğim sonuca ulaştım.. Şişedeyken sedefli yapıda görünen oje sürüldüğünde mat halde ve sedefsiz görünüyor fakat parlatıcı oje geçtiğinzde sedefli yapısı ortaya çıkıyor çok hoş bir görünüme sahip oluyor. 

Mat halini resimleyemediğim ve şişeyi kuaförde bıraktığım için size bu iki netten alıntı iki resimle baş başa bırakıcağım sağdaki resmi  severek takip ettiğim Audreyin Şekerlerinden alıntı yaptım..


İşte bu alttaki de benim çirkin elimde ki duruşu bir kat parlatıcı geçmiş hali ile resimledim.. 
Yeni bir yazımda görüşmek üzere renkli eller renkli günler dilerim:))

4 yorum:

 1. alıntı resim audreyden sanırım:)) tırnaklarını nerede görsem tanırım:)) sende görünce şaşırdım :) bence mavi sana çok yakışmış bu tonlarda başka ojelerde görelim sende:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet canım alıntı resim audreyden belirtmiştim yazımda da :)) mat halini direk kapattırınca resimleme şansım olmamıştı..
   Teşekkür ederim canım beğenmene sevindim..Ben mavi mor kırmızı pembe sarı yeşil..
   Hemen her rengi sürüyorum beğendiğim tonları olduğu sürece ama resimlemeye gelince iş değişiyor tırnaklarımı seviyorum ama ellerimi beğenmiyorum :) kısa küçük ve gergin değil :))

   Sil
 2. :-)) resmimi görünce çok sevindim.. beğenmeniz çok mutlu etti beni..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Beğendim tırnak yapınızı özellikle.. Ayrıca hoşgeldiniz sayfama :))

   Sil