27.10.2013

FLORMAR NAİL ENAMEL DRYER 400ML


Selammm herkese..!
Aslında herkes yazdı ama ben çok önceden onunla işim bitmezden önce resmini çekip yazısını yazmamıştım, birde benden okuyun istedim bu ürünü.. Ürünün çok seveni var diyorlar ama benim gibi sevmeyeni de çok var.. 


Ürünün vaadettikleri;
"Çabuk kurumaya yardımcı olur, leke bırakmaz, zaman kazandırır. İçeriğindeki E vitamini, fıstık ve limon yağları tırnakları ve ölü deriyi yapılandırır."Gelelim benim yorumlarıma;
Bir kere ben kurutucudan gerçekten kurutuculuk bekliyorum ve ojede deformasyona sebep olmasın istiyorum çok şeymi istiyorum?  Ojenizi sürüyorsunuz ve sıkıyorsunuz ee sonuç. Her zaman bekledİğinizden 10 sn eksik bekliyorsunuz o kadar yani ojenin kuruma süresi içerisinde tırnaklarınızı soğuk suya tutmaktan farkı yok ki! Üstelik yapısı kalın olan ojelerde kabarcık yapıyor.. Yani çok güzel serinlik veriyor çok güzel kokuyor işte bütün güzelliği bu kadar.. Kurutma kısmı yalnızca hikaye.. Flormarı seven biri olarak üzülerek söylüyorum ki Flormar oje kurutucu spreyde ve asetonda başarılı değil maalesef.. Muhteşem bir hayal kırıklığı için 9tl ye bu ürünü alabilirsiniz..

Bu gece saatlerimizi geri almayı unutmayalım lütfen:))
Mutlu Pazarlar..

8 yorum:

 1. Canım Sephora Fast Dry Nail Vernish Oil kullanabilirsin o da 15 lira kadar bişey. Ben çok memnunum Sephora'dan.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İyiymiş fiyatı falanda,
   Denemek lazım aklımda olsun teşekkür ederim Sedacım..;)

   Sil
 2. Ben oje kurutucuları ilk duyduğumda,sıktıgım an kurutacak sanıyordum ama malesef öyle değilller .Ben bu ürünü denediğimde sevmiştim aslında ama sürekli kullanmadım tabi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım tabiki sıktığın an kurutmaz ama kurutma süresini yarıya indirmeli ama bu işe yaramaz :))

   Sil
 3. Sevmedim, sevemedim. Maalesef.

  YanıtlaSil
 4. çok merak ediyorum ben bu ürünü...:)
  www.topgirlstyle.co

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. merak edilecek bir ürün değil Simla aynen anlattığım gibi :))

   Sil