20.11.2013

EEOSE KAŞ VE KİRPİK BAKIM SERUMU…

Uzun ve doğal kirpiklere sahip olmanın sırrı çözüldü..
Fransız Dermscan Laboratuarları'nda yapılan son klinik çalışmalarda etkinliği bir kez daha kanıtlanan Eeose Kaş ve Kirpik Bakım Serumu kendi doğal kirpiklerinizi hem güçlendiriyor hem de uzamasını sağlıyor.
 

Etkinliği ve güvenilirliği 5 ayrı klinik çalışma ile kanıtlanan Eeose Kaş ve Kirpik Bakım Serumu 2. haftanın sonunda gözle görülür bir etki sağlıyor. 6. haftanın sonunda tam olarak sonuç alınan serum ile yıllardır beklediğiniz mucize gerçeğe dönüşüyor.

Günde sadece bir kez sıvı bir eyeliner gibi sürülen Eeose serum, kirpik köklerine etki ederek 3'lü bir etki gösteriyor. Eeose Kaç ve Kirpik Serumu kısa kirpikleri uzatma, zayıf ve cılız kirpikleri güçlendirip kalınlaştırarak dolgunlaştırma ve yeni kirpik üretimini destekleyerek kirpik sayısını artırıp kirpikleri gürleştirmeye yardımcı oluyor.

Son olarak Fransız Dermscan Laboratuarları'nda etkinliği kanıtlanan Eeose 2. hafta sonunda kullanıcıların %68'inin kirpiklerinde uzama ve güçlenme sağladı. Kullanıcıların %95'i daha esnek ve %91'i dökülmeye karşı daha dirençli ve güçlü kirpiklere sahip olduklarını dile getirdi.

Etkileyici bakışlara sahip olmak için siz de hemen bir EEOSE alın.
Ürünün fiyatı 93 TL..


*Basın bültenidir

4 yorum:

  1. Bu serum ne zamandir aklimda bikac urun arasinda kaldim..

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgiyi yakında vereceğim canım izlemede kal ;)

      Sil