23.12.2013

MOR HASTASI & SENDE İNCEL NESTLE NESFİT 14 GÜN PROGRAMININ İLK HAFTASI BİTTİ

Nestle Nesfit 14 gün programında 1 hafta bitti tartı artık 64 yerine 63'ü gösteriyor egzersizimi tamamlayamadım ev işi falan tamamda yürüyüş kısmı geçen hafta eksik kaldı programda yalnızca bir tane şekersiz kahve kısmına uymadım malesef günde 2 adet şekerli kahve içtim, öğün saatlerim kaydı hele hafta sonu kına düğün olaylarından hepten saçma sapan oldu, kaçamak olarak light gazoz içtim :)) düğün pastası yemesem de kurabiyesinden yedim kına kuruyemişinden azıcık yedim derken maalesef ortam bozmamak adına birkaç kaçamak yaptım yeni hafta başladı ama biz açıkçası Nestle Nesfit özellikle ballı olması nedeniylemidir nedir kendimizi sürekli yemekten dolayı pekte hoş hissetmedik bir nevi baydı :))
Aslında zaten çok bana uygun olmayan bir programa sizler için kendimizi feda ettik ama verdiğini iddia eden arkadaşlar için daha şimdiden söylüyorum sizinki açlıktan olmuştur.. :))
Bu konuda ekstra yorum istemiyorum..
Birde ben tiroidlerinden rahatsız biri olarak tam sporsuz ve bana uygun olmayan diet porgrlamlarıyla zaten kilo verebilen biri değilim..
İlacımıda bırakmam da göz önünde bulundurulursa bu diyetle benim kilo vermem zaten çokta beklediğim bir şey değildi..
Ben normalde az yiyen bir insanım tam spor yapmak ve ilaç tedavisi şartıyla kilo vermem mümkün olabilir..
Herkese mutlu sağlıklı bir hafta dilerim
Sevgiler..

2 yorum:

  1. Gecmis olsun yaa benimde tiroid bezlerimde sorun var ama simdilik ilac kullanmiyorum. öğün saatlerini düzene koy ve evde pilates,hareket falan yap bence kilo verebilirsin. :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Düzenli yemek bana daha bir kilo aldırdı zaten yani o yüzden diyet işine girdim son 1 ay düzenli yediğim için 4 kilo aldım herkesin bünyesi farklı aslında vicudu şaşırtarak kilo veriliyor yani düzen işi bozuyor bende :)) zaten yazımda belirttiğim gibi sporla verebiliyorum ama ben şu anda sporu yapasım yok sorunda orada..

      Sil