22.01.2014

MİSAFİR KALEM; ALİCE MAKYAJ DİYARINDA VE BABY, BABY, OOH!

Selam Herkese :))
Bugün en sevdiğim günlerden misafir kalem günü ve hemen sözü bana söz verip kırmayan finalleri biter bitmez benim için sözünü tutup beni yarı yolda bırakmayan sevgili blogger arkadaşım Alice'ye bırakıyorum

"Herkese merhaba!
Bugün sevgili Mor Hastası'nın misafir kalemi benim. Öncelikle beni konuk ettiği için çok teşekkür ediyorum :) Bugün tanıtacağım ürünü Mor Hastası için özellikle seçtim. Essence'in Beauty Beats koleksiyondaki mor tekli far ^_^ Ürünün ambalajı şık ama ne yazık ki çok kaliteli değil. 


Üzerinde Beauty Beats yazan şirin mi şirin bir far. Kendisi resimdekinden biraz daha mor ama ne yaptıysam yakalayamadım :)


Ürün 2.5 gram. 24 ay ömrü var. İsmi de 01- Baby, Baby, Ooh! İçerik bilgisi ambalajında yoktu.


Gördüğünüz gibi pigmentasyonu iyi olan mor bir far. Tozutmuyor da fazla. Kalıcılığı ise orta seviyede. Rengi çok güzel ama makyajda mor renk dikkatli kullanılmalı, yoksa gözü morarmışa dönmek de mümkün :)

Essence ürünlerini Gratis ve Rossmann'lardan edinebilirsiniz. Yanılmıyorsam bu farın fiyatı 5.5 lira ama hediye olduğu için emin de değilim. Koleksiyon ürünü olduğu için beğendiyseniz tükenmeden alın ^_^
Mor Hastası'na tekrar teşekkür ediyorum. Umarım yazımı severek okumuşsunuzdur :)"

Yazısı ve benim için özel seçtiği mor far için Alice'ye ayrıca teşekkür ediyorum..
Bu cici arkadaşımın blogunu hala bilmeyenler varsa aşağıdaki linkten ulaşabilirler

Morun Asaleti sizinle olsun :))