10.02.2014

BEBAK ACI BADEM SÜTLÜ MAKYAJ TEMİZLEME MENDİLİ

Bebak Acıbadem Sütlü Makyaj Temizleme Mendili
ile kardeş blogum Sen İstiyor Ruj Blogunun bana gönderdiği küçük sürpriz bir paket sayesinde tanışmıştım.. Ve geçtiğimiz günlerde katıldığım #Sendeinceldavet ' in sponsorlarından Bebak'ın bonkör hediye paketinden çıkan Bebak Acı Badem Sütlü Makyaj Temizleme Mendili ile deneyimimi ikiye katlamış oldum..
İşte Bebak'ın bonkör hediye paketi;

İşte bizim şimdi bahsedeceğimiz ürün ise Bebak Acı Badem Sütlü Makyaj Temizleme Mendili de bu;
Doğal acı badem özü ile zenginleştirilmiş, ciltte gerginlik kuruluk ve yapış yapış bir his bırakmadan temizlemeyi vadediyor..
Gerçekten vadettiği gibi gerginlik, kuruluk ve yapış yapış bir his bırakmıyor, güzel temizliyor, dokusu birazcık sert olduğundan hassas davranmak gerekiyor tüm cilt tipleri içinde uygun..

Çok yumuşak olmamasından dolayı cildini hunharca temizleyen arkadaşlarım pek memnun olmayabilir  ama abartılacak kadar sert değil..
Yoğun göz makyajında da gayet başarılı yalnız water profta nasıl denemedim belki onda zorlanır yada çıkartamayabilir, makyaj kalıntısı kaldığını söyleyenler muhtemelen üşengeç arkadaşlar hiçbir makyaj temizleme mendilinden mucize beklemeyin ve lütfen mutlaka cildinizi temizlemek için yalnızca bu mendillerle yetinmeyin ardından yüz temizleme rutininizi de uygulayın..

Acıbadem aromasını yaptığım keklerde kullanmama rağmen ki çok dikkatli kullanılmazsa facia olur,  bu üründe benim için tek ve büyük sorun yoğun kokusu maalesef koku hassasiyetim var dilerim daha hafif ve farklı kokulu olanı da üretirler..
Bebak ürünlerini Gratis ve Watsonslar da bulabilirsiniz..

Teşekkürler Bebak!

7 yorum:

 1. Denediğim ürünlerin performansından çok memnun kaldım ben.Zaten oldukça uygun fiyatlılar.
  Makyaj temizleme mendilini ilk aldığımda kokusunu sevmemiştim bende ama ikinci pakette o kadar kötü gelmedi .Alıştım artık demekki :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet kelebeğim fiyatları gerçekten uygun ve güzel bende alışacağım galiba ikinci paketim bu :))

   Sil
 2. Ben de çok memnun kaldım canım . Evet kokusu biraz ağır ama acı badem kokusunu seven biri olarak ben rahatsız olmadım. Beğenmene de ayrıca memnun oldum öpüyorum kocaman :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Acı bademi keklerde kurabiyelerde sevmeme rağmen mendilde biraz ağır geldi az daha hafifletseler süper olacak alışma çabasındayım benim bu ikinci paketim zaten ama bakalım :)) bide ürün daha yumuşak olursa tadından yenmez :))

   Sil
  2. Evet biraz sert ben göz çevresine kullanamıyorum :)

   Sil
 3. Sevindim abla beğenmene :)
  Kokusu birz tuhaf gelmişti bana da ama dediğin gibi üşenmeden temizlenirse makyaj ,kalıntı olmuyor .

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Senin yolladığını bitirdim bile canım :)) bu Bebakın hediyesi kokusu yoğun evet aslında sorun birazcık sert olmasında o sertlik hallolursa iyi olacak :)) göz çevresinde sorun teşkil ediyor..

   Sil