18.02.2014

BİTENLER(5) (Kozmetik-Bakım)

Herkese merhaba
Uzun zamandır bitenler yazısı yazamıyorum çünkü evde biriktirme torbamı atan bir adam var :)) 
Bunlar bu sefer kurtarabildiklerim,
Sol üstten sırayla gideyim..


Benri Disk Pamuk: Artık hemen hemen hepimizin kullandığı o güzel pamuklar  diğer bazı disk pamuklar gibi dağılmıyor memnunum severek kullandım ama bu sefer alamadım indirimde tükenmişti peeling etkililerden alabildim 1 tane..

Benri Asetonsuz Oje Temizleyici: Eh iste daha iyi olabilirdi bence koyu ve simli ojlerde başarılı değil..Tekrar alırmıyım koyu renkler için olanını evet ama bunu hayır..

Dalin Cotton Buds: Direk söyleyeyim bu fiyata olursa tekrar almam çünkü aldığımda farketmemişim rafa aldanmışım yaklaşık 7 lira gibi bir şeydi daha uygunları varken buna gerek yok zaten ekstra bir özelliği yok..Diğerleri ile aynı fiyatta inerse alırım :))

Oriflame Tender Care Protecting Balm: Maalesef hijyenik değil bide çok çukur olduğu için tırnak arasına girmemesi mümkün değil daha yassı olsa iyi olacak ama ben çok seviyorum kendisini çünkü koruyuculuk iyi fırçayla sürüyorum kurumuş bu evde kaybetmiştim atmak zorunda kaldım :((  yeni serileri çıkmış zaten onlardan almak istiyorum..

Naturel White Whitening Extreme Diş Macunu: Bitmiş halini görünce bile miğdem kalkıyor desem az bile söylemiş olurum..Gratise özel bir marka ama tiksindim resmen macundan elim gel macun seviyor diye almıştık..
Bir daha hayatta almam görmek bile istemem..

Bebak Acı Badem Sütlü Makyaj Temizleme Mendili: Bu bana kardeşi blogum Sen İstiyorRuj blogundan geldi denemek istiyorum diye kardeşim benim için almış şu anda elimde bir adette #sendeinceldavet'te Bebakın bize hediye ettiği mendil var biraz yoğun kokuyor benim için eksisisi biraz sert olması ayrıntılı yazım buradan ulaşabilirsiniz..

L'Oréal Üç Etkili Makyaj Temizleme Mendili: Güzel temizliyor yumuşak ve cildi yakmıyor üzerinde durulama gerektirmez yazıyor ama yinede durulamanızı tavsiye ederim..Ha bide güzel krem gibi kokuyor..Tekrar alırmıyım evet alırım..

Fresh'n Soft Islak Cep Mendil: Kendisini çok sevdiğimi sürekli söylüyorum zaten :)) yine bitti yine görünce alırım elimde cep mendili yok ama çok fazla ıslak mendil var..

Bir bitenlerin daha sonuna geldik gelecek bitenlerde biten ürünleri saklayabilmem dileğiyle  Hoşçakalın:))

2 yorum:

  1. Peeling etkili pamuk hımm deneme listeme ekledim :) Oriflame Tender Care yeni serisinden hemen alma alma seviyorum seni muccckksss :))))

    YanıtlaSil