4.07.2014

GARNIER RAHATLIĞI

Bu hafta en yakın arkadaşım evlendi. Tüm eski dostlar başka başka yerlerden Başkent’te gelin evinin çatısı altında buluştuk ve tam on gün güneş ışıyana kadar çay, kahve ve tabii ki fal eşliğinde geçmişe duygulu ışınlamalar yaşadık. Unutulmaz bir haftaydı, çok eğlenceliydi ama aynı zamanda da güzel ve bakımlı olmamızı gerektiren bir haftaydı.Kimimizin yüzünde kırmızılıklar, kimimizde lekeler, kimimizde ise irileşmiş gözenek sıkıntısı vardı ve biz hem çok yoğunduk hem de güzel olmak istiyorduk. Vakit dar ama yapılacak çok iş vardı. Kadın dayanışması yaparak elele verdik ve tüm problemleri tek bir ürünle çözdük. Garnier BB Saf ve Temiz kremi nemlendirici uygular gibi direkt cildimize uyguladık ve tek aşamada gayet başarılı sonuçlar elde ettik. Yoğun tempolu bu günlerimizde bize çok yardımı oldu bu ürünün. İrileşmiş gözeneklerinden çok şikayetçi olan arkadaşım bile aynada gördüğünden gayet memnun kaldı.

Ürünün en önemli özelliği ise cilt problemleriyle savaşması, böylece diğer tüm BB kremlerden ayrışıyor. Krem kızarıklık olan bölgelerde de mükemmel bir iş çıkarıyor. Hep yazdığım gibi benim de gebelik lekesi sorunum var ve makyajı hiç sevmiyorum ama Garnier BB Saf ve Temiz kremi kullandığımda fondöten sürmüş gibi cildimi ağırlaştırmadı, makyajlı hissi yaşatmadan lekelerimi kapattı. Tüm kızların ortak fikri ise kokusunun güzelliği, biz kadınlar detaycıyız işte, her yönüyle test ediyoruz ürünü.

Kremin en güzel tarafı bakımı çok pratikleştirmesi ve yoğun anlarınızda size vakit kazandırması, bu bence çok büyük bir artı. Ciltteki tüm sıkıntılardan 30 saniye gibi mucize bir zaman diliminde kurtuluyorsunuz, cilt anında pürüzsüzleşiyor ve makyaj için de rahat bir zemin hazırlıyor.

Çalışan bir kadınsanız ya da yoğun günler yaşıyorsanız işte size çok pratik bir alternatif. Cildinizdeki kusurları kapatmak için harcayacağınız zamanı daha güzel eylemlere bırakın, aynı bizim gibi.

Bir boomads advertorial içeriğidir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder