29.09.2014

MİSAFİR KALEM; BENİMLE HERŞEY VE URBAN VE URBANCARE NATURAL'S BİOTİN KERATİN SERİSİ DENEYİMİ


Herkese mutlu bir hafta dilerim..
Uzun bir aradan sonra Misafir Kalem yazısıyla sizinleyiz.
Bu hafta ki konuğum sevdiğim blogger dostlarımdan biri olan hanım hanımcık tavırlarıyla örnek arkadaşım Benimle Herşey blogunun güzel sahibesi İdil


Merhabalar..
Ben ‘benimlehersey’ bloğunun sahibesi İdil :)) Sevgili arkadaşım Mor Hastası bloğunda konuk yazar olmamı isteyince çok sevindim ve hemen bir şeyler hazırlamaya başladım. Öncelikle kendisine çok teşekkür ediyorum. Bakalım neler yazmışım.

Sizlere bahsetmek istediğim ürünler Urban Care Natural’s Biotin Keratin serisinin şampuan ve saç kremi.Ürünlerin vaat ettikleri benimde isteklerimle uyuşunca bu ürünleri denemeden edemedim. Zayıf, güçsüz, mat, dökülen ve uzamayan saçlar için üretilen bu seriyi oldukça başarılı buldum. Saçlarım röfleli olduğu ve sürekli işlem gördüğü için yıpranması kaçılmaz oluyor. Sarı saç kullanmaktan vazgeçemediğim içinde doğru ürünler kullanıp saçımı desteklemeye çalışıyorum.

Bu seriyi kullanmaya başladığımdan beri saçlarım daha canlı, daha güçlü ve daha çabuk uzuyor. Ve belirtmek isterim ki saç diplerinde egzama problemi yaşayan biri olarak ürünler beni bu konuda kesinlikle etkilemedi. Zaten ürünlerin en sevdiğim özelliği PARABEN içermemeleri ve doğal keratin barındırmaları. 

En takıntılı olduğum konulardan biri de aldığım kozmetik ürünlerin kokularıdır. Kokularından hoşlanmadığım ürünleri kullanasım gelmiyor. Ama seri bu konuda da benden tam puan aldı çünkü soft ve insanı rahatsız etmeyen bir kokusu var.

Çok yoğun olmayan yapısı ile saçlardan kolay arınıyor. Özellikle saç kremi yoğun bir nem sağlamakla birlikte kesinlikle yağlanma ve ağırlaşma gibi problemler yaşatmıyor.

Saç tipinize uygun seri seçildikten sonra Urban Care Natural’s markası denemek için bir şansı hak ediyor bence.

Sevgilerimle; İdil..

Bende İdilciğime Misafir Kalem olduğu için teşekkür ediyor ve Urban Care Natural's in deneme boylarından bir tane almayı planlıyorum :))
Siz ne düşünüyorsunuz bu ürün hakında memnun kalan yada farklı düşünceleri olan var mı ?
Yorumlarınızı bekliyoruz..
Arkadaşımı buradan sizde takibe almayı unutmayın olur mu..

Siz de bloguma Misafir Kalem olmak isterseniz morhastasi@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz..
Sevgiler

2 yorum:

 1. Ayy çok heyecanlı valla başka bir blogda yazar olmak :)) bu fırsatı bana verdiğin için çok teşekkür ederim canım.. Benimde bloğa dönmem lazım artık özlemişim :)) öpüyorum canım.. Sevgiler..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bencede dönmelisin canım sende epeydir yazmamışsın blog bizim ilk göz ağrımız instagrama kapıldı herkes blogların kıymetini unuttular,
   Asıl ben teşekkür ederim bloguma konuk olduğun için :-*

   Sil