5.03.2015

MOR HASTASI 2 YAŞINI KUTLARKEN YENİ TASARIMIYLA KARŞINIZDA

Merhabaaaa Herkese
Sevgili blogum 2 yaşında artık sizlerle bu sene çok az birlikte olduk.


Kendimce sebeplerim vardı belki buraya yazılacak çok şey vardı ama veto geldi vazgeçtim :))Ama iyi ama kötü blogum 2 yaşında artık.
Yeni yaşa yeni tasarımla girmek istedim. bu sefer tarzı oturmuş bir tasarım olsun istemiştim daha önce Amigurumiye yaptırmış memnun kalmış yine ona yaptırmaya karar vermiştim aslında kendisi artık tasarım yapma işini bırakmıştı ama benim için yapmıştı. Fakat tasarım da minik bir sorun olmuştu postlara tıklayınca resimlerin sağ uç kısmı görünmüyordu bende bunu kafama taktım tabi. Zaten tasarımımı yaptığı sırada bir blogun şablonunun benzerliğini konuştuğumuzda o şahsın satın aldığını ve orjinalini satın alınca düzenlemenin kolay olduğunu ve satın alınca tüm talimatların geldiğini yazmıştı. Bana düzenlediği tasarım free versiyondan uyarlama olduğu için orjinalinin talimatları ve tüm özellikleriyle yükleneceği algısını kafama sokmuş oldu tabi bunları diyince.. Bende korkusuzca tasarıma ücret ödemiş olmama rağmen sırf postlardaki resim sorunu yüzünden aynı şablonu gidip satın alıp üstüne yükledim tabi bir aptallık yapıp bitmiş tasarımı her ihtimale karşı yedeklemeden yaptım ve yüklememle birlikte bütün gadgetler birbirine girdi ve hatta bazı gadgetler blog kayıtlarının ve başka gadgetlerin altına gitti.. Amiguruminin free versiyonda olmadığı için kodla eklediği slaytta bozuldu ve aşağı doğru resimler açıldı üstelik birde ben orjinal diye yüklediğim şablonda ne yönergeler vardı nede slayt kodu vardı. Resmen emek verdiği tasarım benim orjinal diye aldığım aynı şablonu yüklememle mahvoldu.. Elimde bir header bir sosyal medya bir de menü kalmıştı.
Ve tabi benim yüklemem öncesi yaptırdığım free şablondan uyarlama tasarım bana teslim edildiği için benim yükleme yapmamla herşey bozulduğu için bildiğiniz dımdızlak tek başıma ortada kaldım :)) Taa ki blog sayesinde kazandığım dostum Kadınca Yorumların sahibesi canım Sevinç'e derdimi anlatana kadar. İyi ki ona anlattım derdimi ve olan herşeyi paylaştım, o kadar moralim bozuktuki tasarım yaptırmak için maddi manevi çabamı görüp bana o kadar destek olup motive etti ki anlatamam..
Önce bana slayt kodu buldu ve hemen seçtiğim resimleri slayta ekledi slaytı yaparken birden menüm kendi kendine uçtu ve satın aldığım şablon içinde menü kodu buldum ve onu ekleyip tek tek benim isteğime göre yazıp düzeltti yazıların altındaki hakkında kısmında ki resmim ve açıklama yazısı gitmişti onu yeniden ekledi  çok şükür aksilikler oluştukça yılmadan toparlandık..


Bana bu zor anımda destek olan bilmediği konuları bile benim için öğrenip sorunumu çözen ve bunu hiç bir karşılık beklemeden yapan dostum arkadaşım ablam gibi olan Sevinç Arslantürk'e teşekkür ediyorum.


Şu anda header, sosyal medya ikonları ve benim resmim dışındaki düzenlemeler Sevince aittir.
Yani bu site Kadınca Yorumlar Blogu tarafından düzenlenmiştir.
Dilerim 2 yaşına girerken blogumda daha aktif olurum ve sizi daha fazla buralarda görürüm kızlar :))
Yeni yaşa nasip olursa çekilişle gireceğiz inşallah , izlemede kalın.
Herşeye rağmen burada olmak güzel.
Sevgiler


14 yorum:

 1. Emeği geçenlerin emeğine sağlık, ikinci yılın da kutlu olsun bu arada.
  Çok çok aktif olman dileğimle.
  Sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok çok teşekkür ederim.
   İnşallah diyorum :))
   Yeni yaş yeni tasarım ilk yorum
   Özlemişim yorumları okumayı vallaha..
   Bendende Sevgiler..

   Sil
 2. Canım yeni tasarımın hayırlı olsun. Gücünün yettiğince yanında olmaya çalışmaktır dostluk ben sadece bunu yapmaya çalıştım canım. Umarım harika yazılarınla bizlerle olacaksın yeni yaşında ve ben keyifle okumaya devam edeceğim Bu arada veto olayını okurken kahkaha attım :) Sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hehehehe dimi veto sahibi biliyor :)))
   Çok teşekkür ederim canım sen ve birkaç kişi olmasa şuralarda durasım dahi yoktu,
   Çok doğru söylüyorsun dostluk elinden geldiğince yanında olmaktır..
   Seninde yeni tasarımın hayırlı uğurlu olsun bence çok tatlı bişey oldu yeni tasarım postu yazmadığından buraya yazıvereyim dedim :))

   Sil
  2. Ay evet ne alan adımı ne de yeni tasarımı duyurmadım ben dimi :) Teşekkür ederim senin de varlığın bloga anlam katıyor canım benim

   Sil
  3. Hadi sende duyur canım, Asıl senin varlığın olmasa blog iki yaşını kutlamadan elveda diyecekti :))

   Sil
 3. Güle güle kullan, ben çok beğendim ferah ferah olmuş. Yeni yaşın da kutlu olsun, nice yıllara :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ayy beğenmene sevindim vallaha haklısınm gözümü yormuyor böyle benim içinde ferah oldu.. Çok teşekkür ederim birlikte nice yıllara inşallah canım..

   Sil
 4. Ben tasarıma bayıldım :) sevinç ablanında ellerine sağlık. Bu haliyle çok daha güzel çok daha şık, kaliteli duruyor blog. Yazıların zaten öyle . Hayırlı olsun abla, güle güle kullan.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim canım beğenmene sevindim ne güzel sözler bunlar böyle :))
   Sık sık beklerim hepinizi..

   Sil
 5. çok zarif olmuş güle güle kullan :-))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim şekercim beğenmene sevindim, hoşgeldin bloguma seni görmek ne güzel..Sık sık beklerim..
   Sevgiler

   Sil
 6. yeni haliyle de harika görünüyor,bloğunun ikinci yaşı kutlu-mutlu olsun,sevgilerimle...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Beğenmene ve yorum bırakmana sevindim güzel dileğin içinde çok teşekkür ederim :))
   Hoş geldin bloguma ..
   Bendende Sevgiler

   Sil