12.07.2015

FAİRY PLATİNUM BULAŞIK MAKİNESİ KAPSÜLLERİ SERÜVENİ

Herkese Merhaba
Evet hepimiz hem fikirizdir herhalde bulaşık makinesi süper bir buluş :) Ama hangi deterjanı kullanmalıyız sorusunu ara ara sorarız kendimize. Daha iyi yıkasa, çizmese, daha parlak olsa, ön yıkama da yapmak gerekmese vs..
Bunların hepsini karşılasın isteriz değil mi ?
Şimdiye kadar kullandığınız deterjanlardan daha parlak sonuç veren ve zorlu lekelere karşı daha güçlü bir bulaşık deterjanına ne dersiniz?
Bence hepimiz için şimdiye kadar çıkan bulaşık makinesi deterjanlarının en iyisi bu..

Bilenler bilir deneyip emin olmadan asla bir şeyi önermem, bir şeyin artısını da söylerim eksisini de. Fairy Platinum denediklerimden açık ara önde dersem tam doğru cümleyi kurmuş olurum. Temizlemesi; ön yıkamasız bile diğerlerine oranla başarılı sonuç vermesi, gözle görülür ve farkedilir oranda parlaklık.
Bu projeye Fairy ismini görünce katılmak istedim çünkü memnun olduğunuz bir markanın ürünlerini kullanmak ve kullandırmak güzel bir fikirdi gerçekten.
İşte Trnd'nin çevremdekilere de denetmem için gönderdiği dolu dolu paket.
Başarılı ve keyifli bir projenin sonuna gelmişken sizlere de bahsetmesem olmazdı değil mi? Fairy Platinum'dan benim gibi deneyenler de memnun kaldı ve olumlu geri dönüşler aldım.

O dönüşlerde ki cümlelerden bazılarını sizlerle paylaşayım
- Bulaşıklar artık makineden daha parlak çıkıyor.
- Gerçetken ön yıkamasız bile daha temiz bulaşıklar
-Eskiden damla damla leke olan bardaklarım da leke kalmadı..

İşte kullananların yorumu böyle.

Bu projede Fairy Platinum kapsüllerini tekrar deneme ve çevreme de denetme fırsatı veren Trnd ye teşekkür ediyorum.

10 yorum:

 1. İlgiyle okudum ben bir başka firmanın ürününüğ kullanıyorum ve çok memnunum .
  Ama senin yorumun ve deneyimini de yazdım aklımın bir köşesine…
  Sevgiler tatlım…

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hoşgeldin canım yazımı okumana çok memnun oldum. ❤️
   F ile başlayan diğer markayı diyorsan, bende onu kullandım yıllardır hatta sıvı olanı çok uzun süredir de kullanıyordum ama bu gerçekten daha başarılı olmuş parlaklık bile daha farkedilir derecede fazla.

   Sil
 2. bende severek kullanıyorum :)

  YanıtlaSil
 3. Elde yıkama için zaten eşsiz bulurdum bu markayı. Bu kapsülleri de çok sevdim. Ve sanırım kullanmaya devam edeceğim:)
  Sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Elde çok fark edemedim sanırsam birde elde losyon tarzı ürünler kullandım ellerimin hassaslığı nedeniyle ama bulaşık makinesi kapsüllerine devam hep birlikte :)

   Sil
 4. memnun kalmıştım bu üründen, sıvılar ve jeller daha iyi artık kalmıyor, en azından gözle görülen, tozlar koyarken tozuyor birde ağzımıza burnumuza

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bir de elde yıkama ürününü hiç beğenmiyorum, deterjan çok köpürünce çok iyi demek değildir bu, çok köpürmesine rağmen iyi bir yağ sökücü özelliği göstermiyor, üstelik arınmıyor köpükten iyi durulamak lazım

   Sil
  2. Ben çok köpürdüğünü hatırlamıyorum ama belki ben çok uzun süre el deterjanını gözlemlemedim zaten çünkü losyon ürün kullanıyordum elde.
   Jel diğer markada var ama bunun çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim :)

   Sil
 5. Sonunda denedim 😊 çok şaşırtan bir sonuçtu benimki. Hele benim gibi makinesi olan birinde bu kadar güzel yıkacağını hiç tahmin etmemiştim. Numuneler için teşekkür ederim 😊

  YanıtlaSil