4.10.2015

BEPANTHOL'LE GÜCÜNÜ GÖSTER !

Herkese Merhaba
Trnd Projesi Bepanthol Cilt Bakım Kremi paketim yaklaşık 7 hafta önce elime ulaştı. Aslında proje cuma günü bitti laptopum da ki sorundan dolayı ben geciktim son raporu gönderemedim ama yinede deneyimimi sizlerle de paylaşmak istedim.


Paraben, parfüm, renklendirici ve antiseptik içermeyen, içeriğinde Pro-vitamin B5 bulunan Bepanthol alerji yapmayan, aile bireylerinizin de güvenle kullanabileceği muadillerine göre de oldukça uygun fiyatlı bir cilt bakım kremi. 2012 yılından beri Türkiye de satışta olan Bepanthol Cilt Bakım Kremi cildinizi fazla fazla neme doyuran bu krem cildinizin ekstra neme ihtiyaç duyduğu zamanlarda kurtarıcınız olacak.


1944 yılından bu yana bizlere bakım ürünleri sunan Bayer firmasının ürünü olan Bepanthol Cilt Bakım Kremi hafif ama yoğun yapısıyla pul pul dökülen ve kuruyan cildi rahatlatmada hızlı etki etmesinden dolayı hem yaz hem kış kullanmaya uygun çantaya atmalık bir krem. İçeriğinde ki Pro-vitamin B5 cilt dokusunun yenilenme sürecini destekleyerek sağlıklı bir görünüme ulaşmasına yardımcı oluyor.

Kullandığım süre içerisinde herhangi bir alerji ve yan etki gözlemlemedim sadece hergün kullandığım zaman cildim çok parlıyordu, sonra üç günde bir sürmeye başladım, artık ihtiyaç duydukça ve ten makyajı yapacağım zamanlarda makyaj öncesi sürüyorum. Kendinize uygun kullanım şeklini denedikçe anlayabilirsiniz.


Bepanthol'ü aslında birçoğumuz biliyoruz çünkü Bepanthol'ü sorduğumda sizlerden aldığım cevaplara dayanarak söylüyorum ki kiminiz pişik kremini, kiminiz vücut losyonunu, kiminiz onarıcı bakım merhemini kullanmış. Ben de Bephantolü merhemi ile tanımıştım ve sonrasında kullandığım ürünü ise vücut losyonu idi. Trnd Projesinde Bepanthol Cilt Bakım kremi olduğunu duyduğumda tereddütsüz katılmak istedim. Keyifli, kahveli, sohbetli bir proje süreci oldu benim için, elimden geldiğince fazla kişiye bu güzel ürünü ulaştırmak istedim.İşte Bepanthol Cilt Bakım Kremi deneyimleme sürecinde bana eşlik eden kullanıcılardan bazıları, yani aslında poz vermeye hayır demeyenler:)* * ** * *


***


İşte böyle bir proje daha keyifle bitti.Bepanthol Cilt Bakım Kremi ile hala tanışmadıysanız en yakın eczaneden temin edebilirsiniz.

Fiyatları:
Bepanthol Cilt Bakım Kremi (100gr) 24.90 TL
Bepanthol Cilt Bakım Kremi (30gr) 9.90TL

Unutmayın "en değerli kıyafetiniz cildiniz" ona iyi bakın.

3 yorum:

 1. Yanıtlar
  1. Aynen canım ben senin fotoyu bulamadım klasörüm de onuda ekleyecektim:(
   Sen yazınca şimdi gene aklıma geldi..

   Sil
 2. Olmazsa olmazımız. Ben özellikle dirseklerime ve tırnak etlerime kullanmayı çok seviyorum.

  YanıtlaSil