20.03.2017

YVES ROCHER İLE CİLTLER İLK GÜNKÜ GİBİ
Hani bir klişe vardır: “Cildimiz en değerli hazinemiz“.Aslında bu bir klişe değildir, şimdiye kadar duyduğumuz söylenebilecek en doğru en gerçek cümledir. Fiziksel ve ruhsal sağlımızın iyi olmasının sebeplerinin en başında gelir.


Cildimize bakmak için neler mi yapmalıyız? Hemen bir kaç ipucu vereyim,  elimden geldiğince. Öncelikle cilt tipimizi iyi bilmeliyiz ve ihtiyaçlarını belirlemeliyiz. Hepimizin bildiği üzere ciltler üç çeşittir: karma, yağlı ve kuru. Bir de alerjik olup olmaması vardır ki aslında çok önemlidir. Gerçekten anti alerjik olan ürünler ile desek vermeliyiz cildimize. Bakım kısmını detaylandırırsak eğer ilk adımını cildi makyaj ve ölü hücrelerden derinlemesine temizlemek olduğunu unutmamalıyız. İşte tam da burada rolü ile hakkını veren Yves Rocher sahneye çıkıyor. Bitkisel bir içeriğe sahip olan marka, uzman bakımı ile cildimize hak ettiği değeri vermemizi sağlıyor. Makyaj temizleme jelleri, köpükler, sütler. Bunların hepsi cildi derinlemesine temizlemek için biçilmiş kaftandır. Gün içinde yaşadığınız stres önce cildinize yansır. Bu da cildinizde yorgunluğa, yıpranmışlığa ve ölü hücrelere neden olur. Eve geldiğinizde ilk yapacağınız şey her zaman için makyajınızı temizleyip, tonikle arındırmaktır. Sonrasında yaşınıza ve cildinize en uygun bakım kremini seçerek devam edebilirsiniz. Böylece cildiniz huzur içinde ertesi güne hazırlanırken siz de cildinizin size verdiği mutlulukla rahatlayabileceksiniz. Cildinize günlük bakım öncesi serum ile konsantre bakım uygulamak sizin daha doğrusu cildinizin tercihidir. Cildimiz diyoruz ancak özel bakım gerektiren bir bölgemiz var ki o da göz çevresidir. Bu bölgeye özel kremleri ile marka yine rakiplerinin önüne geçiyor. Ayrıca günlük bakımın yani sıra haftalık bakım yapmak da cildinizi ekstra mutlu edecektir. Bunun için cildi ölü hücrelerden arındırmak gereklidir ve yine bunun için çeşitli peelingler, maskeler bulunmaktadır. Yves Rocher’de günlük ve haftalık bakıma uygun rahatlıkla çeşitli ürünler bulabilirsiniz ancak önce bunun için cilt bakım ürünlerini inceleyin derim.


Yves Rocher’nin cilt tipinize, ihtiyacına ve yaşınıza en uygun ürününü seçmek ile başlayabilirsiniz. Diyelim ki, cildinizdeki siyah noktalardan şikayetçisiniz. O zaman Yves Rocher’nin siyah noktaları yok eden, cildi derinlemesine arındıran temizleme jeli sizi için idealdir. Tekrar tekrar söylüyorum ki en kıymetlinize zarar gelmesin, ürünleri seçmenizde ki en önemli unsur cildinizin ihtiyacı ve tipini bilmektir. Yves Rocher, cildinizin kendi doğal içeriği ile korur.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder