31.05.2017

LİERAC ÜRÜNLERİ


Kim güzel olmak, güzel görünmek istemez ki? Kim yılların izini silmek, hep 17 yaşında görünmek istemez ki? Ama bu pek de mümkün değil ne yazık ki. Doğanın kendisine has bir dengesi var ve bu dengeler neticesinde kişi kendisine ne kadar iyi bakarsa baksın yine de yıllar izini belli etmeye başlıyor.
Tüm bunların yanında düzensiz beslenme, aşırı sigara, alkol tüketimi, olumsuz hava koşulları (rüzgâr, yağmur vb.) güneşin yarattığı etkiler ve de elbette ki genetik faktörler cildin yapısını olumsuz etkiliyor. Tüm bunlara bağlı olarak da düzgün bir biçimde kişinin her yaşta kendi cildinin özelliklerine uygun olarak doğru ürünleri düzenli ve belirtildiği biçimde kullanması gerekiyor.
Kullanılan ürün kesinlikle dermokozmetik olmalı, ürün güvenliği kanıtlanmış olmalı. İşte bizim size burada önereceğimiz marka bir Fransız markası olan Lierac. Yazının tamamını okuduğunuzda siz de neden bu markanın ürünleri tercih etmeniz gerektiğini zaten anlayacaksınız.
Hadi o zaman başlayalım:

Tarihçesi

Yazımızın giriş bölümünde de belirttiğimiz gibi o bir Fransız. Dünyada Fransa, Fransızlar deyince kafanızda nasıl bir imaj oluşuyor ise bu imajların hiçbirine zarar vermeyen hatta Fransız değerlerini yükselten bir marka.
O zaman gelin kısaca tarihine bakalım: . LieracAles Grup firması tarafından piyasaya sunulan markalardan birisi. Zaten incelendiğinde de görüleceği üzere Ales Grup bünyesinde başka markalarda var ama her markanın kendine ait bir hedef grubu ve ürün gamı var. Lierac çıkış noktası itibarıyla yaşlılık karşıtı yani anti agingürünlerle, 1975 yılında kendi adını taşıyan LaboratuarlarındaDrLeonCariel’in uzmanlığına, deneyimlerine dayanılarak üretilmeye başlayarak piyasaya çok özel bir giriş yapıyor.
Marka için söylenebilecek şeylerden birisi yaşlılık karşıtı ürünlerde uzmanlaşan ilk Fransız markası olması ve geçen 42 yıllık süreç içinde marka hala bu alanda en iddialı markaların en başında geliyor. Bir diğer şey ise Aktif Pyhto –Kozmetik ürünlerinin öncüsü olması.
Değerleri
Markanın değerleri aynı zamanda felsefesini de oluşturuyor ve gerek bu ilkeler, gerek ise değerler son derece özel ve önemli ilkesel değerler.
Gelin şimdi bunların neler olduğuna bakalım:
Markanın tüm ürünlerinde 3 temel prensibi var. Bunlar şunlar: Tıbbi uzmanlık, bilimsel güvenirlilik ile titizlik ve etik. Bu kavramları biraz daha açmak gerekirse söylenebilecek olanlar şunlar:
  • ·         Tıbbi Uzmanlık: Kurumun en önem verdiği konuların başında geliyor. Markanın kendisine ait olan LieracLaboratuarı, cildin canlı olduğu prensibinden yola çıkarak, cildin gereksinimleri anlamaya ve buna uygun ürünleri bilimsel olarak üretmeye çalışan ürünler ortaya çıkarır. Markanın ürünleri üretilirken bilimin ilerleyen bilgilerinden ve doğanın gücünden yararlanılmaktadır.
  • ·         Bilimsel Güvenirlik: Lierac markasının en temel farklılıklarından birisi tam da bu noktada ortaya çıkar.  Ürünler piyasaya sunulmadan önce uzun araştırmalara girilir ve kullanılan hammaddeler, çiçekler uzun uzun incelenir.  O ürün için doğru ürün olduğundan emin olunur ise o bitki kullanılır.
  • ·         Titizlik ve Etik: Gerek şirket politikası olarakgerek kurum felsefesi olarak firma ne kadar çok para kazanacak olsa bile etik değerlere uygun olmayan hiçbir ürünü piyasaya sunmaz. İlkelerini şartlar ne olursa olsun çiğnemez. Firma piyasaya sunduğu tüm ürünlerin bilimsel sonuçlarını belli aralıklarla yayınlar ve ürün güvenliğini kanıtlar. Ürünlerinde cilde zarar verecek ( alerji vb.) hiçbir malzeme kullanmayacağını taahhüt eder.

Kime Hitap Ediyor?

Yukarıda marka hakkında temel bilgileri verdikten sonra bu sorunun yanıtı aslında kullananların da çok iyi bildiği üzere belli. Yani özellikle yaşlılık karşıtı ürünler noktasına bakıldığında Fransız bir deyim olan  “hautecouture”  yani yüksek sosyete denilen kesime hitap eden bir marka. Buradan da gelir düzeyi yüksek kesimlere hitap ettiğini söylemek mümkün.
Lakin bu ibare markanın fiyatlarının son derece yüksek olduğu gibi bir kaygı yaratmamalı zira markanın alanında ilklere imza attığı göz önüne alınırsa ve kullananların üzerinde yaşlılık ibarelerini ciddi bir biçimde azalttığı düşünülürse, fiyatların son derece makul olduğu rahatlıkla söylenebilir.
O yüzden hitap ettiği kesim düşünülüp bu ürünler göz ardı edilmemeli, Üstelik her insanın kaliteli yaşamı hak ettiği gerçeği de asla unutulmamalı. Her kadın Liearac ürünlerini kullanmayı fazlasıyla hak ediyor. Sıradan bir ürüne ucuz fiyatlar verip, netice alamamak yerine gençliğinizle göz kamaştırabilirsiniz.
Tüm bunlara ilaveten markanın özellikle kadınlar için üretildiğini ve yaşlılık karşıtı ürünler dışında diğer ürünlerinde fiyatların her kesime hitap ettiğini söylemek mümkün.

Ürünlere Genel Bakış

Markanın ürünleri üç ana başlıkta toplanıyor. Bunlar: Yüz, vücut ve güneş koruma.
Bu başlıkları biraz daha açmak gerekirse:

>Yüz Kategorisinde Yer Alan Ürünler
Temizleyiciler

Maskeler/Arındırıcılar
Nemlendiriciler
Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakımı
Serumlar
Göz Çevresi Bakımı
Dermatolojik Bakım

     >Vücut Kategorisinde Yer Alan Ürünler

Hedefe Yönelik Bakım
Duş Bakımı
Vücut Şekillendirici Bakım

     >Güneş Bakımı Kategorisinde Yer Alan Ürünler

Vücut Koruma
Yüz Dekolte Bölgesi Koruma
Güneş Sonrası Yüz ve Vücut Bakımı
Yukarıdaki bu ürünlerin hepsinde yenilikçi yaklaşımlar sunan markanın tüm cilt tipleri için ürünleri mevcuttur.
Aynı şekilde güneş koruyucu ürünlerde de farklı koruma faktörlü ürünler yer alır.
Sonuç olarak, özetlemek gerekirse markanın ürün gamı oldukça geniş ve siz bu ürünler ile yaş almadan, zamansız yılları geçebilirsiniz.
Lierac ürünlerine indirimle narecza.com dan satın alabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder