1.06.2017

DARPHİN ÜRÜNLERİ


Aradığınız kullandığınızda kafanızda soru işareti yaratmayacak bir ürün mü? Dünyada cildine gerçekten önem veren elit bir insan grubunun kullandığı, uzun yıllara yayılan araştırmalar sonucu piyasaya sunulan bir ürün mü? Kullandıkça gözle görülür farkının ortaya çıktığı. O zaman mutlaka Darphini denemelisiniz.


Tarihçesi

Darphin son derece özel bir dermokozmetik markası. Kendine ait çok özel bir çıkış noktası var. “Kadın cildi yaşadığı hayatı anlatan bir aynadır”  diyen Pierre Darphin’in 1958 yılında kurduğu bir kozmetik ürünler serisi. Aromatik bitki ve esanslarının teknoloji ile birleşmesi Paris’te doğan bir marka bu.
Kurucusunun temel felsefesi yukarıdaki sözden de anlaşılacağı üzere bütünsel güzelliktir ve bu noktada firma zaten üstte de örneklendiği lüksü benimseyen bir kitleye hitap eden ürünler piyasaya sunar.
Markanın geliştirdiği cilt bakım yaklaşımı 60 yıllık süre içinde kozmetik sektöründe ezberleri bozan, taşları yerinden oynatan bir yaklaşım olarak kozmetik sektörünün tarihine de geçmiştir.

Günümüzde pek çok gelir düzeyi yüksek, iyi eğitimli, entelektüel birikimi yüksek kadın bu markanın ürünlerini düzenli olarak kullanmaktadır ve markanın müşteri sayısı her geçen yıl biraz daha artmaktadır.

Ürünleri

Darphin markasında yer alan tüm ürünler cilt bakımı ana başlığında toplanıyor ve bu ana başlığın altında aşağıda bahsi geçen ürünler bulunuyor:
 • Nemlendirici Bakım: Cildin en temel gereksiniminin ve sağlıklı bir cildin olmazsa olmazının hemen her yaşta nem olduğu göz önüne alınır ise bu seride tüm cilt tipleri Hydraskin başlığı altında ürünler bulunuyor. Bu ürünler karşımıza krem jel, serum, krem, emülsiyon gibi formlarda tüpte ya da özel kavanozda satışa sunuluyor. Seride yer alan tüm ürünler cilt tipi ne olursa olsun, cildin nem gereksinimini karşılayan ürünler.
 • Matlaştırıcı ve Arındırıcı:  Özellikle yağlı ciltlerin temel sorunu olan yağlanma için düşünülen bir seri olup bu gruptaki ürünler Skin Mat olarak adlandırılıyor. Yağlı ciltlerin matlaşmasına, sağlıklı gözenek yapısının oluşmasına, cildin nemlendirilmesine katkı sunan ürünler. Serum ve karmadan yağlıya dönük ciltler için özel olarak üretilen losyon, bu seride yer alan ürünler. Her iki ürün de %90 doğal bileşenler içerir. Dermayolojik testlerden geçmiştir. Paraben içermez ve komedojenik değildir.
 • Hiper Pigmentasyon: Bu grupta yer alan ürünlerin temel adı Melaperfect. Ürünün adı kimilerimiz için bir şey ifade etmeyebilir, lakin bu seride yer alan ürünler cilt üzerinde oluşan nedeni ne olursa olsun, koyu lekelerin giderilmesine, ton eşitsizliklerinin ortadan kaldırılmasına olanak veren, tüm cilt tiplerinde güvenle kullanılabilecek ürünler. Form olarak bakıldığında ise 30 ml ve 50 ml ebadında olan özel ürün, fondöten, krem bulunmaktadır. Bu ürünler düzenli kullanım ile cilt tonunu eşitlerken, ciltte kusursuz kapatıcılık sağlarlar. Fondötenin üç farklı renk seçeneği mevcuttur ve bu seride yer alan hiçbir ürün cildi kurutmaz, tam aksine cildi nemlendirir, güneşin zararlı ışınlarına karşı korur.
 • Lumiere Essentialle: Markanın kendine özgü en özel ürünlerinin başında geliyor. Bu seride yer alan ürünler cildin aydınlatmasına, cildin donuk görünümünün giderilmesine, cildin parlak görünüm, enerjik olmasına katkı sunan ürünlerdir. Seride jel ve serum formunda iki adet ürün bulunmaktadır. Bu iki ürün de, kendine özel ambalajında piyasaya sunulan ürünler olup, cildin ışıltı görünmesine katkı sunan ürünlerdir. Her iki ürün de bitki özleri içerir.
 • Anti Aging: Zamana karşı durmak imkânsız ama görünürlüğünü azaltmak, süreci yavaşlatmak olası. İşte Darphin markasının bu serisinde yer alan ürünlerde bu amaçla üretilen ürünler. Bu seride ince çizgi ve parlaklık bakımı için olan, çizgi giderici ve toparlayıcı bakım, kırışıklık ve elastikiyet kaybına karşı bakım, olgunlaştırmanın tüm belirtileri için bakım ürünleri bulunuyor. Bu seride de ürünler, krem ve serum gibi formlarda karşımıza çıkıyor. Zaten özellikle yaşlanma karşıtı ürünlerde serumun en etkili form olduğunu söylemeye bile gerek yok.
 • Hassas Ciltler: Marka hassas ciltlerin sorunları da göz önüne alarak çok özel bir seri yaratmış. Serinin adı Intral. Bu seride yer alan ürünler hassas ciltlerin temel sorunu olan kızarıklığın giderilmesini, derinlemesine nefes almasına, çevresel koşullara karşı korumaya, cildi kalıntılarından arındırmaya yardımcı olan ürünler olup, seride serum, krem, temizleyici ve güneş koruyucu tarzında ürünler mevcut.
 • Göz Bakımı: Göz çevresinin ne kadar hassas olduğunu söylemeye bile gerek yok. Gece uykusuz kalmaların en ciddi yansımalarının göze olduğunu da unutmamalı. İşte bu seride yer alan ürünler göz bakımını yapan, göz çevresinde ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü ortadan kaldıran, göz çevresini yumuşak ve pürüzsüz yapan kremler, jeller, maskeler.
 • Profesyonel Temizleyici Bakım: Cildi kusursuz düzeyde temizleyen, peeling etkisi yaratarak derinlemesine bakan yapan ürünler bu grupta karşımıza çıkıyor. Temizleyiciler, maskeler, peelingler, temizleme suları.
 • Aromatik Bakım: Kendinizi aromatik özlü ürünler ile şımartmak isterseniz, bu seri yaşınız ne olursa olsun tam sizin için. Cildi besleyen, nemlendiren, pürüzsüz bir görünüm veren özel ürünler burada.
 • Vücut Bakımı: Seride sadece cilt bakımı değil vücut bakımı da unutulmamış ve bu grupta farklı ürünler sağlıklı bir beden için.
 • Enerji Verici Bakım: Ya da bir diğer adı ile VitalSkin. Cildinizde oluşan yorgunluğu gideren, cilde kaybettiği enerjiyi veren serumlar, emülsiyonlar, kremler burada.
 • CC Krem: Çok söze gerek yok, herkes CC kremlerin faydasını biliyor ama buradaki CC krem gerçekten diğerlerinden çok daha sağlıklı ve özel.
 • Yoğun Nem ve Besleme: Fibrogene başlığı altında toplanan bu seride serum ve krem formunda iki adet ürün var. İki ürünün birlikte kullanılması ideal olup, cildin kaybettiği nemi kazanmasına katkı sunan ürünler.
 • Güneş Koruması: Soleil Plaisir adıyla yer alan seride 30 ve 50 koruma faktörlü ürünler var, her ikisi de güneşe karşı etkin koruma sağlayan ürünler.

Darphin ürünlerini %35 indirimle narceza.com dan satın alabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder