10.12.2017

TÜP BEBEK TEDAVİSİNDE DOĞRU ADRES


Çocuk sahibi olmanın zorlukları bazen eşleri karşı karşıya getirir. Yaratılışışımızdan beri var olan annelik iç güdüsü, biz kadınları tüm zorluklara katalnıp anne olmaya teşvik eder. Eskiden bu sorunlar ve zorluklar çiflerin arasındaki ilişkiyi zedeleyip, ayrılıkla sonuçlanabiliyordu fakat artık bu konuda ilerleyen teknoloji sayesinde hem zorluklar azaldı hemde artık çocuk sahibi olmak imkansız olmaktan uzaklaştı. Tüp bebek tedavisi tıbbi olarak artık zor bir tedavi değil ve başarı oranı çok yüksek. 

Öncelikle çiftler çocuk sahibi olmaya birlikte karar vermeli ve bu karar çiftin ortak kararı olmalı. Çünkü çocuk sahibi olmak iki tarafın hayatında ciddi değişikliklere neden olacaktır. Hem iş hem kariyer konusunda, sosyal hayatlarında ve ekonomik yapılarında meydana gelecek değişikliklere hazır olmaları gerekiyor. Bu kararı ortaklaşa sağlıklı bir şekilde verdikten sonra dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan biride doğru tedaviyi uygulayacak uzman bir ekiple yola çıkmak. 


DOKTOR SEÇİMİ ÖNEMLİ
Tüp bebek tedavisi doğal yollarla gebeliğin sağlanamadığı durumlarda bebek sahibi olmak isteyen çiftler için en iyi tedavi şeklidir. Tüm sağlık sorunlarımızın çözümünde olduğu gibi alanında uzman doktorlar hem tedavimizi kolaylaştırır hemde bizi başarılı bir sonuca götürecektir. Tüp bebek ile ilgili araştırma yaparken Memorial Hastanesi internet sitesinde çok daha kapsamlı bilgilere rastladım. Başarısızlıkla sonuçlanmış tüp bebek uygulamarı, şiddetli erkek kısırlığı, tekrarlayan düşükler ve genetik hastalık riski bulunan kişiler konusunda alanaında uzman tecrübeli doktorlar bu konuda yoğun çaba harcayan bir ekibe sahip bir hastane olarak Memorial Hastanesi çocuk sahibi olamayan ailelerin yüzünü güldürüyor.


ONLİNE RANDEVU
Bazen doktor seçip randevu almak zahmetli bir işe dönüşebiliyor. Yenilenen  uluslararası kalite standartlarında bir anlayışa sahip Memorial hastanesi bu konudada son derece memnun edecek bir yöntemle e-randevu ve cepten online randevu olmak üzere iki şekilde pratik seçenekler sunarak bizi bu derttende kurtarmış. İster site üzerinden doktorunuzu seçip randevu alabileceğiniz gibi isterseniz Google Play veya App Store den uygulamayı indirip randevu alabiliyorsunuz.


Hepinize sağlık ve güzellikler diliyorum..!!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder