21.01.2018

ONLARCA ÇEŞİT ÜRÜRNÜN BİR ARADA OLDUĞU MARKETİM A101


Herkesin adını duyduğu ya da alışveriş yaptığı bir market olan A101 başarısını buradan da kanıtlıyor. Sadece reklamlarda karşımıza çıkmıyor, çok fazla şubesi ile her an her yerden karşımıza çıkıyor. Bu kadar sık konumlanması tabi ki de kendini sevdirmiş bir market olmasından da kaynaklanıyor. Ulaşmakta zorluk yaşamadığımız A101 marketleri uygun fiyatlarıyla yüzümüzü güldürüyor. Slagonunda dediği gibi harca harca bitmiyor cebimizdeki para. Kendi markasıyla birçok ürün sunuyor. Tabi bunun yanı sıra bilindik markaları da bünyesinde barındırıyor. Bolca seçenek sunan markette istediğimizi bulmak çok kolay.


Satılan ürünleri kullanmış biri olarak söyleyebilirim ki kaliteli ürün, cazip fiyatlar yer alıyor. Süpermarket havasında olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü A101’deki ürünler çeşit olarak çok fazla. Sadece gıdasal ürünler değil ev araç gereçleri, elektrikli aletler, kırtasiye ürünleri gibi birçok türde ürün yer alıyor. Su, çay, kahveden tutunda gazlı içeceklere, enerji içeceklerine kadar hepsi var. Süt deyince akla gelen yoğurt, tatlı, çeşit çeşit peynir ne ararsak bulabiliyoruz. Yumurta, kırmızı et, balık, tavuk hatta pişirilmeye hazır dondurulmuş et ürünleri, kuru bakliyatlar, unlu mamüller, cipsler, çeşit çeşit kuru yemişler var. Evimizin ihtiyacı olan her şey burada var. Kahvaltılık soslardan tutunda musli ye kadar tüm kahvaltılıkları, konserve ve baharat ürünlerini bulabiliyoruz. Hiç vazgeçemediğimiz şekerlemeler, bisküviler, tatlılar hatta pastalar, dondurmalar ve hayatımızı kolaylaştıran dondurulmuş ürünler de raflarında yer alıyor. Meyve ve sebze gibi yiyecekler dışında evde, arabada kullanabileceğimiz tüm deterjan ve temizlik ürünleri bulunuyor. Çocuk bezleri, kâğıt havlular, ıslak mendiller uygun fiyatlarla satılıyor. Vazgeçemediğimiz güzellik ürünlerine de hesaplı fiyatlarla A101’den ulaşabiliyoruz. Bebek bakım ürünleri, kremler, ağız bakım ürünleri, cilt temizleyiciler gibi daha birçok kozmetik ürünleri var. Ayrıca ihtiyaç olarak karşımıza çıkan gıda dışı kontör, çorap, pijama, bijuteri gibi onlarca ürün çeşiti A101’ de yer alıyor. 


Aradığımız her ürünü bulabildiğimiz bir market olduğu için süpermarket havasında diyorum. Bazen bir ürünü bulmak için saatlerce market market dolaşırız. Ama A101’deki ürünlere bakınca bulamayacağımız hiçbir şey yok. Her şeyin bir arada olduğu ve çok uygun fiyatlarla satıldığı bir fırsat dünyası olarak A101’i çok seviyoruz.
3 yorum:

 1. Her perşembe merakla ne gelecek diye bekleyenlerdenim ben :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Müdavimiyim diyorsun :)) ben instagramda paylaşımlardan dikkatimi çeken kampanya olursa bakıyorum..

   Sil
 2. yakın olsa hergün giderim de yakınımda yok :(

  YanıtlaSil